• Pon - Pt. 9.00 - 17.00
  • 30-818 Kraków, ul. Gersona 30

Wynajem długoterminowy aut / samochodów Gdańsk

Załatwianie spraw biznesowych wymaga ciągłych dojazdów. Najwygodniej jest poruszać się samochodem, jednak zakup pojazdu to duże obciążenie finansowe. Jest sposób, aby mieć auto bez kupowania: wynajem długoterminowy samochodów! Gdańsk to duże miasto, dlatego warto rozważyć stworzenie służbowej floty, dzięki której codzienne obowiązki staną się łatwiejsze i przyjemniejsze. Zgłoś się do nas w celu ustalenia szczegółów i dowiedz się, w jaki sposób możesz usprawnić swoją działalność gospodarczą.

Wynajem długoterminowy samochodów – Gdańsk. Dla kogo?

Od lat specjalizujemy się w wypożyczaniu aut firmom. Mamy doświadczenie w dobieraniu i przygotowywaniu samochodów dostosowanych do każdego rodzaju działalności. Posiadamy atrakcyjną ofertę – im więcej pojazdów wypożyczysz, tym mniej zapłacisz!

Oferujemy wynajem bez wpłaty początkowej i ustalamy stałe, comiesięczne raty. Wypożyczone pojazdy nie obciążają bilansu firmy i zwiększają zdolność kredytową przedsiębiorcy. Ponadto możesz odliczyć podatek VAT z tytułu użytkowania aut.

Z miesięcznych rat opłacamy ubezpieczenie i serwis, dlatego nawet w przypadku nagłej awarii nie musisz się martwić o dodatkowe koszty – zajmiemy się wszystkim! Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz dokładnie rozplanować wydatki w skali kilku lub kilkunastu miesięcy naprzód.

Wynajem długoterminowy samochodów – Gdańsk

Oprócz wynajmu długoterminowego samochodów w Gdańsku dbamy także o obsługę prawną i serwisową. Wspieramy przedsiębiorców w codziennej pracy i pomagamy w optymalizacji czasochłonnych obowiązków. Bierzemy na siebie wszystkie opłaty związane z ubezpieczeniem i serwisowaniem.

Osoba wynajmująca u nas auto, dostaje możliwość kontaktu z całodobową pomocą techniczną. O każdej porze nasi konsultanci doradzą, co zrobić podczas stłuczki, problemów z odpaleniem auta itp. oraz wyślą ewentualną pomoc we wskazane miejsce.

Nasze samochody są dostępne od ręki. Wszystkie mają aktualny przegląd techniczny, są czyste i zdezynfekowane, tak abyś mógł od razu zacząć z nich korzystać.

Wynajem długoterminowy aut – Gdańsk

Charakteryzujemy się tym, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z naszym konsultantem i powiedz, czego potrzebujesz. My stworzymy propozycję dostosowaną do Twojej działalności i przygotujemy umowę.

Kontrakt możesz zmieniać nawet w trakcie trwania umowy. Istnieje możliwość oddania auta przed ustalonym terminem lub wymiany modelu. Umożliwiamy także wynajęcie większej liczby pojazdów.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!