Dlaczego Fleet Poland

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się branżą wynajmu samochodów od 7 lat. Budowaliśmy największe polskie firmy "rent a car", znamy zakamarki tego biznesu i wiemy, jak powinna wyglądać rzetelna i odpowiednia oferta wynajmu samochodu. Serwis Fleet Poland jest kompilacją odpowiednich warunków wynajmu samochodów oraz dobrze działającego mechanizmu www. Skierowany jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm – wszystkich tych, którzy poszukują samochodu do wynajmu na kilka dni czy miesięcy.

Oferta dla naszych klientów

Wynajem Krótkoterminowy

W naszej bazie posiadamy wiele samochodów różnych klas, gotowych do wynajęcia w 12 lokalizacjach w Polsce. Współpracujemy tylko z polskimi firmami, które zapewniają odpowiedni stan samochodów, jak i odpowiednie procedury wynajmu.

Wynajem Długoterminowy

W tym zakresie znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu, a my skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Przedstawimy Ci oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i dobrego jakościowo samochodu.

Oferta dla naszych kooperantów

Jeśli prowadzisz biznes "rent a car" i chcesz go rozwinąć - zrób to z nami.

Działamy w sektorze wynajmu samochodów, bazując na komunikacji sprzedaży poprzez nasz serwis fleetpoland.pl. Posiadamy zaawansowane zaplecze, które umożliwia nam sprawne przeprowadzenie procesu rezerwacji wraz z elementami up-sellingu, cross–sellingu oraz wewnętrznych promocji, jak również zaawansowane technologicznie możliwości generowania kodów rabatowych i sprzedaży wiązanej usług turystycznych. Posiadamy kadrę, która stale dba i rozwija portal od strony pozycjonowania oraz komunikacji marketingowej i społecznej. Jesteśmy „widziani”, nie tylko w Polsce, ale także w krajach, z których pochodzi bardzo dużo rezerwacji na terenie Polski.

Jeśli nie prowadzisz biznesu "rent a car", ale chcesz uwolnić swoją flotę.

Idealnym rozwiązaniem jest dla Ciebie Car-sharing – nasza oferta dla firm, które posiadają samochody, czasowo nie wykorzystywane. Dzięki naszemu systemowi, dajemy możliwość wpisania ich do naszej bazy, celem wynajmu poprzez nasz portal, zarówno w trybie krótkoterminowym jak i długoterminowym (w naszym rozumieniu do kilkunastu miesięcy). Samochody muszą spełniać normy jakościowe i odpowiadać ogólnie przyjętej specyfice samochodów do wynajmu. Wszelkie formalności związane np. z umowami najmu samochodu oraz swoistą specyfiką obsługi zapewnia nasza firma. Możesz już teraz zacząć zarabiać na samochodach, które do tej pory były dla Ciebie obciążeniem finansowym.

Niezależnie od tego, czy chcesz wynająć samochód w trybie wynajmu krótkoterminowego, czy jako firma, chcesz mieć więcej rezerwacji, czy też chcesz zarabiać na wynajmie samochodów i być obecny wraz ze swoją flotą w przestrzeni internetowej z możliwościami jakie niesie technologia - zgłoś się do nas. Przedstawimy ofertę współpracy, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i przedstawimy wynikające z tego korzyści. Skontaktuj się z nami, ponieważ wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy, wypożyczanie samochodów, car-sharing i wszystko, co związane jest z "rent a car", jest branżą, w której jesteśmy profesjonalistami.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego