Wynajem krótkoterminowy

Dla kogo wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy to oferta dla wszystkich tych, którzy chcą wynająć samochód na jeden, kilka czy kilkanaście dni. Skierowany jest zarówno do osób prywatnych, jak i do biznesu. Niezależnie, czy potrzebujesz samochodu na rodzinny weekend, kilkudniowy wyjazd z przyjaciółmi, czy też potrzebujesz auta do celów służbowych, nasza oferta jest skierowana do Ciebie.

W wynajmie samochodów Fleet Poland stawia na jakość, bezpieczeństwo i wygodę

Fleet Poland udostępnia bardzo zróżnicowaną flotę samochodów gotowych do wynajęcia w aż 12 lokalizacjach na terenie całej Polski. Dbamy o jakość naszej floty, dobieramy tylko sprawdzone i użyteczne samochody, które spełniają określone wymagania stawiane poszczególnym grupom. 
Wszystkie samochody są ubezpieczone na wypadek kradzieży lub/i uszkodzenia. Każdy samochód jest serwisowany, a jego stan techniczny jest zawsze, bezpośrednio przed wynajmem sprawdzany. Wszystkie samochody podlegają 24 godzinnemu ubezpieczeniu Assistance.
Szanujemy czas naszych Klientów, więc możemy gwarantować, że wszelkie formalności związane z wynajmem samochodów w serwisie Fleet Poland są ograniczone do minimum. Nasz zespół sprosta każdemu wymaganiu i spełni specjalne życzenia naszych Klientów.

STREFA DOBRYCH OFERT

Volkswagen Passat
VOLKSWAGEN PASSAT

150 zł/dzień

Skoda Rapid
SKODA RAPID

od 79 zł/dzień

Seat Mii
SEAT MII

od 69 zł/dzień

REFERENCJE

Wszystko dopracowane bardzo dobrze. 

Jola z Rzeszowa

Żadnych problemów, wszystko pierwsza klasa, obsługa miła i profesjonalna, samochodzik super, nowy, czysty i fajnie się go prowadziło.

Tomasz z Warszawy

Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Wypożyczalnia super, profesjonalna, nowoczesna - płatność kartą na parkingu z samochodu, bardzo szybki kontakt mailowy. Będę gorąco polecał.

Dominik, Londyn
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego