Wypożyczalnia samochodów Wrocław

[Error : B��d]

[404] File Not Found : Plik nie istnieje


English The requested URL /landing-page/8 was not found on this server.

Polish Podany w zapytaniu URL /landing-page/8 nie zosta� odnaleziony na tym serwerze.


Mail to:

Powered by Apache Powered by Linux

data:Sunday, 19-Aug-2018 17:15:40 CEST, ostatnia modyfikacja: Wednesday, 30-Mar-2016 14:04:15 CEST

Wrocław to kolejne po Krakowie, Bielsku- Białej, Katowicach, Kielcach, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie i Zakopanem miasto, w którym Fleet Poland uruchamia swoją obsługę. Dzięki współpracy z lokalnymi wypożyczalniami nasi klienci zyskali możliwość wypożyczenia samochodu z wypożyczalni również we Wrocławiu. Platforma agregująca rozdrobniony rynek branży rent a car dotarła właśnie na Dolny Śląsk.

System, którego zadaniem jest wspieranie właścicieli wypożyczalni w zarządzaniu flotami i rezerwacjami, serwis pozwalający na wybranie i porównywanie ofert dotyczących poszczególnych samochodów oraz widget, który można umieścić na dowolnej stronie, pozwalający na wykonanie pierwszego kroku do zarezerwowania wybranego samochodu. Tak w największym skrócie można opisać funkcjonowanie Fleet Poland.

Wrocław 

Stolica Dolnego Śląska to obecnie czwarte pod względem liczby mieszkańców miasto w Polsce. Obecnie zamieszkuje je ponad 632 tysiące mieszkańców. Wrocław należy do najstarszych miast w Polsce, prawa miejskie zyskał w 1214 roku. Najstarsza zachowana  wzmianka na temat miasta pojawiła się na zjeździe gnieźnieńskim, kiedy to we Wrocławiu ulokowano jedno z czterech biskupstw na ziemiach polskich. 

Wrocław leży na przecięciu szlaków komunikacyjnych, które powstały już w średniowieczu. Jeden z nich wiedzie na północ (okolice Morza Bałtyckiego), drugi prowadzi ku wschodowi, aż do okolic Morza Czarnego. Miasto kilkakrotnie przechodziło pod panownie różnych europejskich mocarstw: panowali tu Czesi, Habsburgowie, Prusowie, przez pewien czas Wrocław znajdował się pod okupacją francuską. 

Wrocław ulokowany jest nad Odrą, na Nizinie Śląskiej, pomiędzy Sudetami, a Wzgórzami Trzebnickimi. Bliskość okolic atrakcyjnych turystycznie niewątpliwie zachęca poświęcania wolnego czasu na wyprawy poza miasto.

Biznes we Wrocławiu

Według rankingu samorządów Rzeczpospolitej z 2014 roku Wrocław zajmuje obecnie drugie miejsce w Polsce. Miasto na koniec 2013 roku zanotowało ponad 170 milionów złotych nadwyżki budżetowej. W mieście funkcjonuje wiele zakładów produkcyjnych, między innymi z branży farmakologicznej, elektronicznej, internetowej. Swoje siedzimy mają tutaj również międzynarodowe korporacje oraz centra księgowo-finansowe wielu koncernów (m.in. Volvo czy Credit Suisse).

Dzięki racjonalnemu gospodarowaniu Wrocław staje się coraz atrakcyjniejsze dla inwestorów. Świadczyć może o tym choćby otwarcie w mieście przedstawicielstwa największego koreańskiego banku, Shinhan Bank, z którego nadzorowane będą działania w całej Europie Wschodniej.

W planach rozwoju pojawia się wiele inwestycji, do których należy zaliczyć między innymi budowę szpitala onkoligicznego oraz rozbudowę transportu miejskiego. Dodatkowo planowany jest dalszy rozwój Centrum Technologicznego, a także powstanie nowych jednostek wspomagających rozwój przedsiębiorczości w całej aglomeracji dolnośląskiej. 

Atrakcje turystyczne we Wrocławiu

Będąc we Wrocławiu nie można pominąć odwiedzenia kilku najciekawszych atrakcji turystycznych. Zaliczają się do nich między innymi: Rynek Główny z zabytkowymi budynkami, uniwersytecki ogród botaniczny czy też wrocławskie ZOO. Warto poświęcić kilka minut na obejrzenie multimedialnej fontanny w Pergoli czy legendarnej Hali Stulecia. Ciekawym rozwiązaniem dla osób lubiących aktywnie spędzać czas może być Centrum Laser Tag. We Wrocławiu odbywa się wiele tematycznych imprez, do których zaliczyć można Wroclove Design, Festiwal Kultury Żydowskiej SIMCHA czy Dolnośląski Festiwal Nauki.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego