Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

[Error : B��d]

[404] File Not Found : Plik nie istnieje


English The requested URL /landing-page/4 was not found on this server.

Polish Podany w zapytaniu URL /landing-page/4 nie zosta� odnaleziony na tym serwerze.


Mail to:

Powered by Apache Powered by Linux

data:Sunday, 19-Aug-2018 13:05:18 CEST, ostatnia modyfikacja: Wednesday, 30-Mar-2016 14:04:15 CEST

Fleet Poland Ogólnopolski System Wynajmu Samochodów to niezwykle prosta i skuteczna inicjatywa mająca pomóc wszystkim zainteresowanym branżą wynajmu samochodów, a więc kierowcom, właścicielom wypożyczalni samochodów, firmom poszukującym samochodów firmowych. W jednym miejscu znajdziemy ofertę wielu wypożyczalni z całej Polski. Największym plusem tej inicjatywy jest jednak możliwość przeglądania oferty dostępnych pojazdów w czasie rzeczywistym.

O Rzeszowie

Rzeszów należy do grona największych miast w Polsce. Usytuowane  w pobliżu granic z Ukrainą i Słowacją miasto jest stolicą województwa podkarpackiego. Według najnowszych danych Rzeszów zamieszkuje blisko 185 tysięcy osób. Warto również nadmienić, że Rzeszów jest jednym z nielicznych miast w Polsce, w którym notuje się dodatni przyrost naturalny.

Początki istnienia miasta (nadanie przywileju lokacyjnego) datowane są na 1354 rok, jednak pierwsza osada istniała na tamtych terenach już najprawdopodobniej w czasach neolitu. Obecnie Rzeszów jest nowoczesnym i prężnie rozwijającym się miastem (obecnie mówimy już o aglomeracji rzeszowskiej). Położenie geopolityczne determinuje silne wpływy zagraniczne (głównie ukraińskie i słowackie) w wielu aspektach, między innymi w kulturze i sztuce. W 2009 roku Rzeszów uplasował się na drugim miejscu w konkursie “Gdzie się żyje najlepiej?”.

Biznes w Rzeszowie

Rzeszów czeka na inwestorów. Ostatnie lata kryzysu nie ominęły stolicy Podkarpacia. Wskaźnik dynamiki nakładów inwestycyjnych jest tutaj niższy niż w pozostałej części kraju. Dzięki środkom unijnym miasto ciągle się rozwija, jednak na rynku wciąż jest sporo miejsca na nowe inicjatywy i przedsiębiorstwa. Rzeszów wciąż jest odrobinę niedoceniany przez inwestorów, choć posiada ogromny potencjał.

W Rzeszowie łączą się szlaki samolotowe, kolejowe i drogowe. Ulokowany jest tutaj międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Rzeszów jest ważnym punktem na szlaku kolejowym (w pobliżu znajduje się sześć kolejowych przejść granicznych z Ukrainą).

Atrakcje turystyczne w Rzeszowie

Mówiąc o Rzeszowie nie sposób nie wspomnieć o jednym z najbardziej niesamowitych, dzikich i niezniszczonych działalnością człowieka zakątków w Polsce. Mowa oczywiście o Bieszczadach. W zwiedzaniu tych niezwykłych gór może pomóc wypożyczlnia samochodów Fleet Poland. Jak? Już teraz możesz z dowolnego miejsca zarezerwować samochód w Rzeszowie na czas swoich wakacji. Docierasz do Rzeszowa pociągiem, autokarem czy też samolotem, odbierasz samochód z wypożyczalni samochodów zlokalizowanej w Rzeszowie (samochód może zostać podstawiony w dowolne miejsce) i ruszasz po niezapomnianą przygodę z Bieszczadami.

Na uwagę zasługuje również rzeszowski Rynek, a także unikatowa Podziemna Trasa Turystyczna “Rzeszowskie Piwnice”. Warta uwagi jest również okrągła kładka nad skrzyżowaniem ulic Piłsudskiego i Grunwaldzkiej stanowiąca ewenement na miarę europejską oraz Pomnik Czynu Rewolucyjnego.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego