Wypożyczalnia samochodów Warszawa

[Error : B��d]

[404] File Not Found : Plik nie istnieje


English The requested URL /landing-page/3 was not found on this server.

Polish Podany w zapytaniu URL /landing-page/3 nie zosta� odnaleziony na tym serwerze.


Mail to:

Powered by Apache Powered by Linux

data:Sunday, 19-Aug-2018 13:06:29 CEST, ostatnia modyfikacja: Wednesday, 30-Mar-2016 14:04:15 CEST

Warszawa  jako największe miasto w Polsce zajmuje obszar ponad 517 km2. Niemożliwym wydaje się poruszanie się po stolicy pieszo. Szczególnie wtedy, gdy chcemy zobaczyć coś nowego, zwiedzić okolice, odwiedzić podwarszawskie atrakcje. Problemem może okazać się brak samochodu. Naprzeciw tym trudnościom wychodzi Fleet Poland, platforma agregująca rozdrobnione rynek wypożyczalni samochodów.

Wypożyczenie samochodu jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. W 4 prostych krokach możesz zarezerwować samochód, którego potrzebujesz. Wypożyczasz tylko realnie dostępne samochody. Minimum formalności, maksimum komfortu to właśnie propozycja Fleet Poland.

Warszawa

Akt lokacyjny Warszawy wydany został najprawdopodobniej ok. roku 1300, jednak nie zachowały się żadne dokumenty stanowiące potwierdzenie tego wydarzenia. Obecnie Warszawa to nie tylko największe, ale również najludniejsze miasto w Polsce. Według danych z końca 2013 roku Warszawę zamieszkuje ponad 1,7 miliona mieszkańców.

Warszawa jest siedzibą najważniejszych polskich władz. To tutaj mieszczą się budynki Parlamentu, Kancelarii Premiera, Pałacu Prezydenckiego, NBP oraz wielu innych. Miasto jest również stolicą województwa mazowieckiego.

Zniszczone w czasie II wojny światowej i powstania warszawskiego (zniszczenia objęły ok. 80% miasta) miasto zostało odbudowane, jednak na zawsze straciło swój przedwojenny charakter. Prawdziwi odkrywcy przy odrobinie wysiłku odnajdą unikatowe i nieszablonowe atrakcje w stolicy.

Biznes w Warszawie

Warszawa jest drugim co do wielkości ośrodkiem przemysłowym w kraju (po GOP). Według danych z 2013 roku Warszawa jest również jedną z pięciu najczęściej wybieranych lokalizacji inwestycyjnych w Europie. Dodatkowo w latach 2007-2013 Warszawa pozyskała 7 mld złotych ze środków Unii Europejskiej (czyli ponad 4 tys. zł na mieszkańca), przeznaczonych na rozwój.

Dzięki dobrej pozycji Warszawy w rankingach inwestycyjnych oraz dobrej ocenie ratingowej stolica Polski dynamicznie się rozwija. Inwestycje zapewniają nowe miejsca pracy, za którymi idą pieniądze pozwalające na napędzanie gospodarki lokalnej i krajowej. W 2013 roku co 12 firma miała swoją siedzibę w Warszawie.

Atrakcje turystyczne w Warszawie

Warszawa jako stolica kraju stanowi centrum kulturalne, naukowe, biznesowe i sportowe kraju. Wymieniając największe atrakcje turystyczne miasta stołecznego nie sposób pominąć Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Pałacu Kultury i Nauki czy też Łazienek Królewskich.

Na uwagę zasługuje również Pałac w Wilanowie oraz otaczającego go tereny, ZOO miejskie, Ogród Saski, mało znany Kopiec Powstania Warszawskiego czy też cmentarz żydowski (drugi co do wielkości w Polsce).

W odległości ok. 20 km na zachód od Warszawy znajduje się Kampinoski Park Narodowy, który z powodzeniem może stać się celem popołudniowych wycieczek lub weekendowych wypadów. Przebywając na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego warto udać się na spacer we poszukiwaniu śladów historii, za które można uznać między innymi zbiorowe mogiły ofiar hitlerowców pochodzące z okresu II wojny światowej.

Ciekawym pomysłem może okazać się zwiedzanie Warszawy poza standardowymi trasami. Warto wykazać się inwencją, zboczyć z trasy i ruszyć w miasto. Stolica obfituje wydarzenia artystyczne i kulturalne. Każdego dnia odbywają się dziesiątki wydarzeń: koncertów, spektakli oraz imprez.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego