Wypożyczalnia samochodów Kraków

[Error : B��d]

[404] File Not Found : Plik nie istnieje


English The requested URL /landing-page/1 was not found on this server.

Polish Podany w zapytaniu URL /landing-page/1 nie zosta� odnaleziony na tym serwerze.


Mail to:

Powered by Apache Powered by Linux

data:Sunday, 19-Aug-2018 13:06:24 CEST, ostatnia modyfikacja: Wednesday, 30-Mar-2016 14:04:15 CEST

Kraków to miasto, w którym poruszanie się samochodem jest zarówno błogosławieństwem (komfort, przemieszczanie się w dowolne miejsce w dowolnym czasie, pokonanie długich odcinków w krótkim okresie czasu), jak i przekleństwem (korki, zanieczyszczenia, remonty).

Czasem jednak samochód bywa niezbędny. W sytuacji, gdy sami nie posiadamy samochodu, lecz potrzebujemy go na pewien okres czasu najlepiej skorzystać z wypożyczalni samochodów.

Fleet Poland to Ogólnopolski System Wynajmu Samochodów, dzięki któremu odnalezienie właściwego samochodu staje się niezwykle proste. W 4 prostych krokach zarezerwujesz pojazd na krótki okres. Wypełnij formularz, a przygotujemy specjalnie dla Ciebie ofertę wynajmu długoterminowego. Sprawdź już teraz: link

O Krakowie

Kraków to drugie co do wielkości miasto w Polsce. Pierwsza wzmianka o Krakowie pojawiła się w relacji kupca Ibrahima-Ibm-Jakuba z 965 roku. Od 1038 do 1795 roku z krótkimi przerwami był formalną stolicą Państwa Polskiego. I choć pod koniec XVI wieku król Zygmunt III Waza przeniósł dwór królewski do Warszawy to oficjalny status Krakowa nie uległ zmianie aż do III rozbioru Polski. Stolica Małopolski jako jedyne miasto w Polsce ma prawo do używania w swym herbie godła narodowego.

Usytuowane nad Wisłą miasto należy do najpiękniejszych miast w Polsce. Kraków zamieszkuje  obecnie ponad 755 tys. osób, co sytuuje go na drugim miejscu pod względem liczby mieszkańców w Polsce.

Dla wielu osób Kraków to magiczne miejsce: piękne, zabytkowe place i ulice tętnią życiem zarówno w dzień, jak i w nocy. Miasto, w którym nie sposób się nudzić. Kraków to jeden z głównych ośrodków kulturalnych w Polsce. Jego oferta zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych koneserów sztuki. Kraków to również jeden z głównych ośrodków akademickich w Polsce. Aktualnie w mieście funkcjonują 23 uczelnie wyższe, z czego 10 jest publicznych.

Kraków leży na przecięciu kilku szlaków komunikacyjnych.  Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków Balice (drugi co do wielkości w kraju), szlaki tranzytowe północ- południe oraz wschód-zachód, połączenia kolejowe krajowe oraz bezpośrednie połączenia z wieloma miastami europejskimi stanowią o pozycji Krakowa jako ważnego punktu komunikacyjnego kraju.

Biznes w Krakowie

Kraków to obecnie największe centrum usług outsourcingowych w Polsce. Według najnowszych danych, ok. 40% wszystkich zatrudnionych w tej branży w Polsce pracuje właśnie w Krakowie. Największy odsetek stanowią firmy z sektora biznesowego oraz IT. Kraków można uznać za międzynarodowe centrum księgowe i podatkowe.

Należy tutaj wspomnieć, że sektor outsourcingu ciągle się rozwija.  W ciągu ostatnich pięciu lat liczba zatrudnionych w tym sektorze podwoiła się i obecnie wynosi ok. 30 tysięcy osób.

Ale Kraków to nie tylko outsourcing. Dzięki wielu inicjatywom, takim jak Specjalna Strefa Ekonomiczna rozwijane są także nowe technologie i zakłady produkcyjne.

Atrakcje Kraków

Kraków to bogactwo atrakcji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: oprócz zabytkowych budynków i ulic, muzeów, kin, teatrów można tutaj znaleźć urokliwe kawiarenki, nowoczesne obiekty rekreacyjne,  sportowe i artystyczne. W Krakowie znajdziemy ZOO, niezwykłe kopce (m.in. Kraka i Piłsudskiego), Bulwary Wiślane. Nie wspominając już o takich klasykach jak Rynek Główny, Wawel czy Planty.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Jura Krakowsko- Częstochowska, Ojcowski Park Narodowy, Kopalnie Soli w Wieliczce i Bochnii, czy też Opactwo Benedyktynów w Tyńcu. Dwie godziny drogi dzielą nas od stolicy Tatr, czyli Zakopanego. Warto odwiedzajac Kraków wyjechać poza miasto, bogactwo atrakcji w jego okolicach daje gwarancję wspaniale spędzonych chwil.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego