Wypożyczlania samochodów Kielce

[Error : B��d]

[404] File Not Found : Plik nie istnieje


English The requested URL /landing-page/6 was not found on this server.

Polish Podany w zapytaniu URL /landing-page/6 nie zosta� odnaleziony na tym serwerze.


Mail to:

Powered by Apache Powered by Linux

data:Sunday, 19-Aug-2018 17:12:24 CEST, ostatnia modyfikacja: Wednesday, 30-Mar-2016 14:04:15 CEST

Po miastach takich jak Kraków, Warszawa, Rzeszów, Bielsko-Biała, Poznań, Katowice i Zakopane przyszedł czas na stolice województwa świętokrzyskiego - Kielce. Biorąc pod uwagę jak szybko i dynamicznie rozwija się to miasto, a także jaki potencjał wciąż w nim drzemie, wiele wiodących firm na polskim rynku, decyduje się, aby to właśnie tam ulokować swoje oddziały.

Platforma Fleet Poland została stworzona dla i z myślą o klientach. Najwyższa jakość świadczonych usług, minimum formalności, a także, a może przede wszystkim komfort, to główne założenia Fleet Poland. Oferty wielu wypożyczalni, zgromadzone w jednym miejscu, a wszystko to po to, aby ułatwić klientowi rezerwacje interesującego go pojazdu.

O Kielcach

Kielce - miasto z bogatą historią, położone w południowej części Polski, w samym sercu Gór Świętokrzyskich, nad brzegami Silnicy. W czasach pierwszej  wojny światowej stacjonował tu sam Józef Piłsudski, stąd Kielce często nazywane są “miastem marszałka”. Aż ciężko sobie wyobrazić, że jeszcze 900 lat temu teren obecnej stolicy województwa porastały dzikie, nieprzebyte lasy. 

Teraz, krajobraz ten diametralnie się zmienił. W ostatnich latach Kielce urosły do rangi prężnie rozwijającego się ośrodka gospodarczego, naukowego, a także turystycznego. 

Miasto to liczy obecnie 202 196 mieszkańców, co daje mu miejsce w pierwszej dwudziestce największych miast Polski pod względem liczby mieszkańców. Jego powierzchnia wynosi 109,45 km2. Charakterystyczna dla miasta jest różnica poziomów, niespotykana w innych polskich miastach - od 260 do 408 m n.p.m.

Biznes w Kielcach

Serce Staropolskiego Okręgu Przemysłowego. Bogate złoża surowców mineralnych takich jak rudy żelaza, miedzi i ołowiu, a także marmurów i piaskowców pozwoliły na rozwój przemysłu budowlanego, spożywczego i elektromaszynowego. Nie należy również zapominać o wiceliderze rynku targowego w Polsce - Targach Kielce.

Równie prężnie rozwija się handel. W ostatnich latach Kielce postawiły na rozwój w tym sektorze gospodarki i rozpoczęły budowę galerii handlowych. Galeria Echo, oddana do użytku w 2011 roku jest obecnie największą galerią w Polsce, biorąc pod uwagę liczbę sklepów. 

Przy wsparciu Funduszy Unijnych w 2008 roku powstał Kielecki Park Technologiczny, który wspiera rozwój biznesu i pomaga w rozpoczęciu działalności gospodarczej. 

Atrakcje w Kielcach

Będąc w Kielcach, koniecznie trzeba udać się na spacer ulicą Sienkiewicza. Jest to główny deptak miasta otoczony dziewiętnasto- i dwudziestowiekowymi kamienicami. Warto również odwiedzić pochodzącą z XII wieku katedrę, która znajduje się na Wzgórzu Zamkowym. Jeżeli ktoś jest miłośnikiem architektury, powinien udać się do pałacu biskupów, wewnątrz którego, znajduje się najlepiej zachowane barokowe wnętrze w Polsce.

Na terenie Kielc odnaleźć możemy również pięć rezerwatów przyrody, z czego cztery są ekologiczne. Sporą atrakcje stanowi jedyne w Polsce Muzeum Zabawek i Zabawy, w którym podziwiać możemy wystawę dawnych zabawek ludowych.

Przez miasto przebiega także kilka interesujących szlaków turystycznych, dzięki którym możemy dotrzeć np. do zamku w Chęcinach. Dla pasjonatów kolarstwa dostępne są cztery ścieżki rowerowe o zróżnicowanym stopniu trudności. Jednym słowem - dla każdego coś dobrego.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego