Rozpocznij współpracę z nami

 

Czym jest FleetPoland?

Fleet Poland to ogólnopolski agregator wynajmu samochodów skupiający w jednym miejscu, ofertę kilkudziesięciu wypożyczalni "rent a car".

Rolą Fleet Poland jest pośredniczenie w realizacji usług wynajmu samochodów, jednak nie sprowadza się ona jedynie do mediacji pomiędzy klientem a usługodawcą, jest czymś znacznie więcej.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, system Fleet Poland umożliwia dostęp do swoich usług niemalże w każdym miejscu i o każdej porze.  Ma on strukturę organizacji wirtualnej, która tworzy nową formę rynku wynajmu samochodów - formę rynku elektronicznego.

Możliwość funkcjonowania w ramach takiego rodzaju sieci daje ogromną przewagę konkurencyjną  nad uczestnikami rynku działającymi w pojedynkę. 

 

Co oferuje system Fleet Poland?

Fleet Poland jest przede wszystkim posiadaczem cennego "know-how" budowanego i sprawdzonego na tysiącach zrealizowanych do tej pory transakcjach wynajmu samochodów. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie zasad umożliwiających oferowanie usług na najwyższym poziomie, a dzięki temu gwarancję zadowolenia finalnego klienta. Nasz status prawny, zaplecze   w postaci umów i formularzy, przeprowadzane analizy rynku są tym co stawia nas na wysokiej pozycji wśród konkurentów.

Fleet Poland kładzie duży nacisk na jakość oferowanych przez siebie usług. Kluczowym jej elementem jest jakość obsługi klientów. Poparta jest ona kontaktem z klientem już po zrealizowanej usłudze w celu uzyskania feedback'u oraz wypracowania długookresowych relacji. 

Tym co wyróżnia Fleet Poland jest również technologia. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny system informatyczny, który skupia w sobie całość działań realizacji usług wynajmu. Jego stopień zaawansowania pozwala na bardzo szczegółową i kompletną obsługę usług wynajmu, a jednocześnie jest prosty w obsłudze.  Sam zobacz jak łatwa może być Twoja praca!

 

Do kogo kierowana jest oferta Fleet Poland?

System Fleet Poland jest idealnym rozwiązaniem dla wypożyczalni "rent a car", które chcą mierzyć coraz wyżej i tym samym poszerzyć obszar swojej dotychczasowej działalności. Przystępując do systemu masz szanse wraz z nami tworzyć ogólnopolską społeczność wynajmu samochodów.

System jest kierowany także do przedsiębiorstw, które posiadają niewykorzystaną flotę samochodów. W tym przypadku przystąpienie do systemu Fleet Poland  umożliwi  Ci obniżenie kosztów utrzymania floty, a co najważniejsze pozwoli dodatkowo na niej zarobić!

 Oferta Fleet Poland jest skierowana również do osób, które chciałyby dopiero rozpocząć swoją przygodę w branży "rent a car". Jeśli nie masz jeszcze doświadczenie i odpowiedniej wiedzy do prowadzenia własnego interesu możesz zrobić to razem z nami!  Dzięki naszemu know-how i doświadczeniu pomożemy Ci w prosty sposób stworzyć profesjonalną flotę samochodów!

 

Zatem dlaczego warto przystąpić do Fleet Poland?

To bardzo proste, Ty wyrażasz chęć budowy z nami ogólnopolskiej wspólnoty wynajmu samochodów, my dostarczamy Ci wiedzę, narzędzia oraz dzielimy się swoim doświadczeniem. Nic prostszego!

Przystępując do systemu, jako partner zyskujesz przewagę konkurencyjną w takich obszarach jak:

1. Zasięg działania - dzięki lokalizacjom rozmieszczonym na terenie całej Polski  uczestnik systemu ma możliwość wynajmu i zdania samochodu w każdym punkcie, swojego samochodu jak i samochodów z całej floty.

2. Siła oddziaływania - zespolenie kilkudziesięciu partnerów  w jeden organizm umożliwia zdecydowane zwiększenie nacisku na dostawców różnego rodzaju asortymentu, a tym samym przynosi oszczędności dla każdego jej uczestnika. 

3. Wspólne korzyści - przede wszystkim wynikające z uczestnictwa w strukturach sieci i korzystanie z jej przywilejów, takie jak podniesienie jakości swoich usług i ich dostępności , możliwość zdania samochodu w innych lokacjach, dostęp do rezerwacji światowych, większy budżet marketingowy poprzez siłę sieci oraz uczestnictwo w strukturze, która nie narusza Twoich wewnętrznych zasad.

Zachęcony? Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami,  dokładnie wytłumaczymy Ci co zyskasz dołączając do Fleet Poland.

Zobacz prezentację:

 

Formularz kontaktowy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego