BMW 520d
NOWE BMW 5 już w naszej ofercie
Audi A6 Limousine
Marzenie się spełnia
Lexus IS300H
Styl i Elegancja, już od 189 zł/dzień

KLASA E

 

BMW 3 Automat

od 189 zł/dzień

ZOBACZ WIĘCEJ

Nowy SUV

Lexus NX 200t

od 299 zł/dzień

ZOBACZ WIĘCEJ

Wypożyczalnia samochodów

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Wynajem krótkoterminowy to oferta dla wszystkich tych, którzy chcą wynająć samochód na jeden, kilka czy kilkanaście dni. 

WIĘCEJ

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Wynajem długoterminowy to oferta skierowana dla firm i osób prywatnych, które poszukują samochodu do wynajęcia na okres od 3 do 24 miesięcy.

WIĘCEJ

NOWOŚCI

Poznaj najnowsze modele w naszej ofercie samochodów na wynajem. Stawiamy na nowoczesne, komfortowe i bezpieczne auta, zapewniające radść z jazdy, jak również przyjazne dla środowiska.

WIĘCEJ

PRZYSTĄP DO SYSTEMU ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Posiadasz nieużytkowaną flotę samochodów, która spełnia nasze wymogi jakości i prowadzisz działalność gospodarczą lub reprezentujesz firmę? Nie chcesz ponosić kosztów utrzymania tej floty? Nie chcesz lub nie możesz jej sprzedać? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. 

WIĘCEJ 

Zostań naszym partnerem

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się branżą wynajmu samochodów od 7 lat. Serwis Fleet Poland jest kompilacją odpowiednich warunków wynajmu samochodów oraz dobrze działającego mechanizmu www. Skierowany jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm – wszystkich tych, którzy poszukują samochodu do wynajmu na kilka dni czy miesięcy.

WIĘCEJ

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego