Zobacz nową stronę
netoops blog
Tu jesteś: Strona główna / O nas
 

Fleet Poland

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się branżą wynajmu samochodów od 7 lat. Budowaliśmy największe polskie firmy rent a car, znamy zakamarki tego biznesu i wiemy, jak powinna wyglądać rzetelna i odpowiednia oferta wynajmu samochodu. Serwis Fleet Poland jest kompilacją odpowiednich warunków wynajmu samochodów oraz dobrze działającego mechanizmu www. Skierowany jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm – wszystkich tych, którzy poszukują samochodu do wynajmu w trybie zarówno kilku dni, jak i kilku miesięcy.

Fleet Poland - wynajem samochodów

Oferta dla naszych klientów

Wynajem Krótkoterminowy

W naszej bazie  posiadamy wiele samochodów różnych klas, gotowych do wynajęcia w 12 lokalizacjach. Współpracujemy tylko z firmami polskimi, które zapewniają odpowiedni stan samochodów, jak i odpowiednie procedury wynajmu.

Wynajem Długoterminowy

W tym zakresie znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu. Skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Możliwe, że przedstawimy oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i/lub dobrego jakościowo samochodu.

Oferta dla naszych kooperantów

Jeśli prowadzisz biznes „rent a car” i chcesz go rozwinąć - zrób to z nami.

Działamy w sektorze wynajmu samochodów, bazując głównie na komunikacji sprzedaży poprzez nasz serwis fleetpoland.pl oraz siostrzany www.fleettravel.pl. Posiadamy zaawansowane zaplecze, które umożliwia nam sprawne przeprowadzenie procesu rezerwacji wraz z elementami up-sellingu, cross–sellingu oraz wewnętrznych promocji, jak również zaawansowane technologicznie możliwości generowania kodów rabatowych i sprzedaży wiązanej usług turystycznych. Posiadamy kadrę, która stale dba i rozwija portal od strony pozycjonowania oraz komunikacji marketingowej i społecznej. Jesteśmy „widziani”, nie tylko w Polsce, ale także w krajach, z których pochodzi bardzo dużo rezerwacji w Polsce.

Jeśli nie prowadzisz biznesu rent a car, ale chcesz uwolnić swoją flotę.

Idealnym rozwiązaniem jest Car-sharing – nasza oferta dla firm, które posiadają samochody, czasowo nie wykorzystywane. Dzięki naszemu systemowi, dajemy możliwość wpisania ich do naszej bazy, celem wynajmu poprzez nasz portal, zarówno w trybie krótkoterminowym jak i długoterminowym (w naszym rozumieniu do kilkunastu miesięcy). Samochody muszą spełniać normy jakościowe i odpowiadać ogólnie przyjętej specyfice samochodów do wynajmu. Ale wszelkie formalności związane np. z umowami najmu samochodu oraz swoistą specyfiką obsługi zapewnia nasza firma. Możesz już teraz zacząć zarabiać na samochodach, które są dla Ciebie obciążeniem finansowym.

Niezależnie od tego, czy chcesz wynająć samochód w trybie wynajmu krótkoterminowego, czy jako firma, chcesz mieć więcej rezerwacji, czy też chcesz zarabiać na wynajmie samochodów i być obecny wraz ze swoją flotą w przestrzeni internetowej z możliwościami jakie niesie technologia - zgłoś się do nas. Przedstawimy ofertę współpracy, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i przedstawimy korzyści z tego wynikające. Skontaktuj się z nami, ponieważ wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy, wypożyczalnie samochodów, car-sharing i wszystko, co związane jest z rent a car, jest branżą, w której jesteśmy profesjonalistami.

Kontakt:
e-mail:
GSM +48 668 066 077

FLEET POLAND WYNAJEM SAMOCHODÓW CAR-SHARING WIĘCEJ O NAS