• Pon - Pt. 9.00 - 17.00
  • 30-818 Kraków, ul. Gersona 30

Wynajem długoterminowy aut / samochodów Warszawa

Prowadzenie biznesu w stolicy oznacza wiele dojazdów. Niełatwo jest poruszać się komunikacją miejską, a kupno samochodu wiąże się z dużym wydatkiem i dodatkowymi opłatami. Właśnie dlatego stworzyliśmy ofertę idealną dla Ciebie, czyli wynajem długoterminowy aut – Warszawa! Rozwiń swoją firmę i nie obciążaj jej zbędnymi opłatami – wszystkim zajmiemy się za Ciebie.

Zapomnij o ubezpieczeniu i serwisowaniu oraz procedurach związanych z ubieganiem się o kredyt. Pozwól nam dopasować flotę do Twojej działalności i ciesz się jazdą bez zobowiązań!

Wynajem długoterminowy samochodów – Warszawa. Dla kogo?

Najwięcej korzyści z naszej oferty wyciągną przedsiębiorcy, którzy potrzebują samochodów służbowych, ponieważ przy wynajmie kilku pojazdów dostępna jest atrakcyjna zniżka. Ponadto wynajmowane auta nie obciążają bilansu firmy, stanowiąc tzw. ujęcie pozabilansowe, co z kolei wpływa na zwiększenie zdolności kredytowej.

Istnieje możliwość odliczenia podatku VAT z tytułu użytkowania pojazdów, a spłacane przez Ciebie raty stanowią koszt uzyskania przychodu. Wysokość miesięcznych rat jest obliczana podczas podpisywania umowy, dlatego bez problemu możesz rozplanować wydatki w skali kilku miesięcy do przodu.

Wynajem długoterminowy samochodów – Warszawa

To my uiszczamy wszystkie obowiązkowe opłaty związane z samochodem, np. ubezpieczenie oraz serwisowanie. Ty płacisz jedynie miesięczne raty. W pakiecie zyskujesz całodobową opiekę techniczną związaną z wszelkimi usterkami, nagłymi przypadkami oraz wypadkami. Nasi konsultanci o każdej porze doradzą, co należy zrobić w danej sytuacji i zaoferują pomoc.

Wszystkie samochody, które wynajmujemy, mają aktualny przegląd techniczny i są gotowe do użytkowania, nie musisz składać zamówienia i oczekiwać na jego realizację. Fleet Poland to jednak nie tylko samochody, ale cała obsługa prawna i serwisowa. Oszczędzaj razem z nami!

Wynajem długoterminowy aut – Warszawa

Każdy biznes to inne potrzeby. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu samochodów służbowych i doskonale wiemy, jak dobrać flotę idealną dla Ciebie. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym konsultantem i opiszesz swoje potrzeby, a my przygotujemy atrakcyjny plan.

Kontrakt jest elastyczny i możesz zmieniać jego warunki w trakcie trwania umowy. Istnieje możliwość wcześniejszego zwrotu samochodu, wymiany pojazdu lub wypożyczenia kolejnego auta. W każdym momencie dopasujemy się do Ciebie.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!