• Pon - Pt. 9.00 - 17.00
  • 30-818 Kraków, ul. Gersona 30

Wynajem długoterminowy aut / samochodów Nowy Targ

Planujesz zakup nowego samochodu, ale nie wiesz, na jaki samochód się zdecydować? Marzy Ci się przetestowanie różnych marek i modeli, żeby zdecydować, w którym z nich najlepiej się odnajdziesz? W takim razie rozważ (zamiast zakupu nowego samochodu), zainwestowanie w wynajem długoterminowy aut. Zamiast decydować się od razu na konkretną markę i model, korzystając z jednej dostępnej jazdy próbnej — spróbuj użytkować pojazd przez dłuższy okres. Sprawdź, jak dany samochód sprawdza się na trasach krótkich i długich, zabierz go na wycieczkę poza Nowy Targ i zobacz, jak sprawdzi się w różnych warunkach drogowych i atmosferycznych. Wynajem długoterminowy samochodów to także okazja na przetestowanie wymarzonych modeli, których kupno jest poza Twoimi finansowymi możliwościami.

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na wynajem długoterminowy aut?

Wynajem długoterminowy samochodów to nie tylko okazja na sprawdzenie różnych modeli i marek aut, to także okazja na idealne dopasowanie samochodu do swoich aktualnych potrzeb. Jeśli faktycznie wybierasz się poza Nowy Targ i chcesz opuścić miasto na wakacje — nawet mając swój prywatny samochód, możesz wynająć inny tylko na czas wyjazdu. Potrzebujesz więcej miejsca na bagaże? Chcesz w samochodzie zmieścić więcej osób? A może wybierasz się w górzyste rejony i potrzebujesz samochodu przystosowanego do górskich dróg? Wynajem długoterminowy to w takim wypadku idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Korzystanie z długoterminowych wynajmów to także dobra okazja na zaoszczędzenie pieniędzy, jeśli nie chcesz kupować własnego samochodu, bo nie planujesz częstego użytkowania go. Możesz wynająć samochód ze znajomymi lub ze współpracownikami i wypróbować tak zwany carsharing. To rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne, pozwalające na zaoszczędzenie pieniędzy na paliwie. To także okazja na uniknięcie korków, wykorzystanie tylko jednego miejsca parkingowego i zacieśnianie więzi z osobami, z którymi zdecydujesz się na wspólny wynajem.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!