• Pon - Pt. 9.00 - 17.00
  • 30-818 Kraków, ul. Gersona 30

Wynajem długoterminowy aut / samochdów Mysłowice

Zastanawiasz się nad sprzedażą samochodu, bo za rzadko z niego korzystasz, ale nie wiesz, czy to dobry pomysł? Szukasz oszczędności i nie wiesz, czy warto w obecnych czasach zrezygnować z własnego pojazdu? W takim razie wynajem długoterminowy aut może być stworzony właśnie dla Ciebie! Zamiast inwestować w drogi nowy samochód, wybierz wynajem długoterminowy samochodów, w którym to Ty decydujesz, jak długo korzystasz z danego pojazdu. To lepszy wybór nawet od kupna używanego samochodu, który nie zawsze jest w dobrym stanie. Zamiast się denerwować i zastanawiać, czy pojazd nie jest uszkodzony i nie zepsuje się po miesiącu użytkowania, wybierz samochód z wynajmu, który jest regularnie serwisowany i kontrolowany przez naszych pracowników. W ten sposób zawsze możesz na nim polegać, niezależnie od tego, w jakim celu go wynajmujesz.

Wynajem długoterminowy, a carsharing.

Carsharing jest też bardzo ekonomiczny. Wynajmując samochód z innymi osobami, płacisz niską cenę za okazjonalne korzystanie z pojazdu. Mysłowice na pewno na tym skorzystają, bo mniejsza ilość samochodów na drogach, to także mniejsze korki i zanieczyszczenie powietrza. Wybierając wynajem długoterminowy samochodów i łącząc go ze wspólnymi dojazdami do pracy, wybierasz bardziej ekologiczne rozwiązanie. Jeśli zdecydujesz się na niego z sąsiadami, nie musicie się też martwić o miejsce parkingowe — zamiast czterech, wystarczy wam jedno.

Wynajem długoterminowy aut to także okazja na zorganizowanie wycieczki samochodowej poza Mysłowice. Wśród dostępnych modeli znajdziesz takie, które idealnie nadają się na wyprawy samochodowe po kraju lub nawet za granicę. Jeśli nie lubisz samolotów ani pociągów — to wygodniejsza alternatywa, w której o wiele trudniej zgubić swój bagaż. Samochody są bardzo pakowne, pozwalają na wygodniejszą podróż i na dowolną ilość przystanków. Jadąc samochodem, możesz dowolnie zbaczać z trasy i podziwiać okoliczne widoki. To najlepszy wybór na wakacje z przygodami.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!