• Pon - Pt. 9.00 - 17.00
  • 30-818 Kraków, ul. Gersona 30

Wynajem długoterminowy aut Kraków

Prowadzenie firmy w Krakowie wiąże się z koniecznością dojazdów w wiele miejsc. Miasto jest duże, dlatego najłatwiej i najwygodniej jest poruszać się samochodem. Niestety kupno kilku aut to ogromny wydatek i dodatkowe zobowiązania dla Twojej działalności. Najlepszym rozwiązaniem jest długoterminowy wynajem samochodów. Kraków to jedno z miast, na terenie którego świadczymy swoje usługi. Dzięki wypożyczeniu zyskasz niezbędne pojazdy i nie obciążysz biznesu kosztami!

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nasi konsultanci pomogą Ci dobrać flotę odpowiednią do specyfiki Twojej działalności. Auta, którymi dysponujemy, są w doskonałym stanie technicznym i są dostępne od zaraz! Nie musisz ich zamawiać i czekać, wystarczy odebrać je z naszego punktu!

Wynajem długoterminowy aut – Kraków. Dla kogo?

Specjalizujemy się w wynajmowaniu samochodów firmom. Wiele działalności potrzebuje aut służbowych, ale nie chce generować zbędnych kosztów i dodatkowych zobowiązań.

Oferta jest szczególnie atrakcyjna w przypadku wynajmu kilku samochodów – dostępne są wtedy specjalne rabaty. Ponadto nie wymagamy wpłaty początkowej, a miesięczną wysokość rat ustalamy podczas podpisania umowy, co wpływa na możliwość rozplanowania budżetu. Wynajmowane pojazdy nie obciążają bilansu firmy i zwiększają zdolność kredytową. Dodatkowo jako przedsiębiorca masz prawo do odliczenia podatku VAT z tytułu użytkowania samochodów.

Wynajem długoterminowy samochodów – Kraków

W zakres usług Fleet Poland wchodzi nie tylko długoterminowy wynajem samochodów na terenie Krakowa, ale także obsługa serwisowa i prawna. Z nami zarządzanie flotą stanie się łatwiejsze!

Wszelkie dodatkowe koszta ponosimy my – ubezpieczenie i serwis finansujemy z rat, które wpłacasz co miesiąc i jest to Twoje jedyne zobowiązanie pieniężne. Wypożyczając od nas auta, zyskujesz całodobowe doradztwo związane z serwisowaniem.

W przypadku usterek, problemów technicznych lub wypadku możesz zadzwonić, a nasz konsultant doradzi, co należy zrobić w danej sytuacji i zadba o skierowanie ekipy specjalistów w konkretne miejsce.

Wynajem długoterminowy aut – Kraków

Niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma, jesteśmy w stanie stworzyć flotę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym konsultantem i opiszesz swoje wymagania.

Jesteśmy elastyczni i mamy wieloletnie doświadczenie na rynku pracy związane z przygotowywaniem aut służbowych. W trakcie trwania kontraktu możesz zmienić czas jego trwania oraz oddać samochód wcześniej. Istnieje także możliwość wymiany pojazdu lub wypożyczenia kolejnego auta.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!