• Pon - Pt. 9.00 - 17.00
  • 30-818 Kraków, ul. Gersona 30

Wynajem długoterminowy aut / samochodów Katowice

Katowice to stosunkowo duże miasto, po którym ciężko poruszać się tylko komunikacją miejską. Kupno samochodu wiąże się jednak z obciążeniem finansowym i okresowymi, niemałymi wydatkami, takimi jak ubezpieczenie, konserwacja itp.

Mamy dla Ciebie propozycję, która jest kompromisem pomiędzy posiadaniem własnego pojazdu a korzystaniem z miejskiego transportu: wynajem długoterminowy samochodów w Katowicach. Dzięki nam zyskasz auto do jeżdżenia na co dzień i oszczędzisz. Wypożyczając samochód, ustalasz z nami miesięczne raty, co pozwala na zaplanowanie budżetu. Ponadto nie wymagamy „wpłaty własnej”, czyli nie potrzebujesz początkowego kapitału, aby podpisać z nami umowę.

Wynajem długoterminowy samochodów – Katowice. Dla kogo?

Nasza oferta jest skierowana głównie do firm, które potrzebują aut dla swoich pracowników. Wynajem to dobre rozwiązanie, aby zyskać samochody służbowe bez wysokich opłat, które mogłyby znacząco obciążyć budżet Twojego biznesu. To my zajmujemy się obowiązkowymi kosztami. Istnieje również możliwość odliczenia podatku VAT z tytułu użytkowania pojazdów, a raty stanowią koszt uzyskania przychodu.

Firmy skorzystają na wynajmie długoterminowym samochodów w Katowicach, ponieważ wszelkie opłaty stanowią tzw. pozabilansowe ujęcie, tj. nie obciążają bilansu firmy, jednocześnie zwiększając zdolność kredytową. Co więcej, przy wypożyczeniu kilku aut możesz zyskać atrakcyjny rabat!

Wynajem długoterminowy aut – Katowice

Niewątpliwą zaletą wynajmu jest to, że wszystkie obowiązki bierzemy na siebie. Serwis i ubezpieczenie zostają po naszej stronie – Ty płacisz miesięczne raty i nie zajmujesz się usługami, które obowiązują podczas posiadania samochodu na własność!

Kolejny atut wynajmu długoterminowego to całodobowa opieka specjalistyczna na terenie Katowic w przypadku usterek, problemów technicznych oraz stłuczek. Nasi konsultanci szybko doradzą, co zrobić w konkretnej sytuacji i wyślą ewentualną pomoc we wskazane miejsce.

Fleet Poland to nie tylko samochody, ale cała obsługa prawna i serwisowa. Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze, a także wzniesiesz swoją firmę na wyższy poziom.

Wynajem długoterminowy aut – Katowice. Znamy Twoje potrzeby!

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W zależności od tego, z czym związana jest Twoja działalność, dopasujemy flotę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami oraz potrzebami. Samochody są zadbane, czyste, wygodne i gotowe do jazdy. Każdy pojazd ma aktualny przegląd i jest zdatny do użytkowania. Auta są dostępne od ręki, nie musisz czekać!

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Nasi konsultanci przygotują ofertę specjalnie dla Ciebie, tak aby Twoi pracownicy mogli jak najszybciej zacząć jeździć wygodnie po Katowicach.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!