• Pon - Pt. 9.00 - 17.00
  • 30-818 Kraków, ul. Gersona 30

Wynajem długoterminowy aut / samochodów Jastrzębie Zdrój

Województwo śląskie to obszar usiany małymi miasteczkami i dużymi aglomeracjami, między którymi najlepiej poruszać się swoim własnym pojazdem. Ofertę długoterminowego wynajmu samochodów kierujemy więc do mieszkańców Jastrzębia Zdroju – miasta położonego około godziny drogi od Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Wypożyczenie auta na odpowiadający Klientowi okres to najlepszy kompromis pomiędzy zakupem zupełnie nowego pojazdu a korzystaniem z komunikacji miejskiej i międzymiastowej. W firmie Fleet Poland oferujemy korzystne warunki dzierżawy pojazdu i szeroki wybór dostępnych modeli samochodów.

Wynajem długoterminowy aut – Jastrzębie Zdrój. Nasza flota

Wśród pojazdów dostępnych do wypożyczenia znajdują się samochody z różnych segmentów – od aut klasy A do E, przez pojazdy mieszczące powyżej siedmiu osób, SUV-y, crossovery, aż po pojazdy z segmentu premium. Preferowany model można sprecyzować podczas wypełniania formularza online. Z chęcią doradzimy również Państwu przy wyborze i podpowiemy, który z nich najlepiej spełni Wasze potrzeby.

Wygodny i szybki wynajem długoterminowy samochodów – Jastrzębie Zdrój

Poza doradztwem pracownicy naszej firmy pomogą też w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności, związanych z wypożyczeniem pojazdu na kilka dni, miesięcy, a nawet na okres przekraczający jeden rok kalendarzowy. Zajmujemy się również pomocą serwisową w przypadku awarii auta – nasi fachowcy są dostępni 24 godziny na dobę. Na głownie Klienta zostaje więc tylko comiesięczna spłata rat ustalonych podczas zawierania umowy.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!