• Pon - Pt. 9.00 - 17.00
  • 30-818 Kraków, ul. Gersona 30

Wynajem długoterminowy aut / samochodów Gliwice

Z usług wypożyczenia pojazdu mogą skorzystać nasi Klienci, którzy na co dzień mieszkają lub prowadzą działalność na Śląsku. Proponowany przez nas długoterminowy wynajem pojazdów opiera się na jasnych zasadach i niesie ze sobą wiele udogodnień dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Wynajem długoterminowy aut – Gliwice – dlaczego warto?

Pod względem finansowym długoterminowy wynajmu samochodów jest o wiele bardziej korzystny od zakupu nowego pojazdu. Osoba lub podmiot wypożyczający pojazd zobowiązana jest jedynie do opłacania raty ustalonej podczas podpisywania umowy. W ramach naszych usług zapewnimy również dostęp do pomocy serwisanta przez 24/h. Umożliwiamy też doposażenie pojazdu w fotelik dziecięcy oraz w system nawigacji. Zamówienie można modyfikować z uwzględnieniem swoich potrzeb. Dotyczy to również systemu prowadzenia pojazdu – do wyboru oferujemy auta wyposażone w manualną skrzynię biegów, jak i automaty.

Wynajem długoterminowy samochodów – Gliwice – o Fleet Poland

W naszej firmie pracuje zespół fachowców, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w obszarze, jakim jest leasing pojazdów, zarzadzanie flotą i serwis pojazdów samochodowych. Wspólnymi siłami stworzyliśmy przedsiębiorstwo, które świadczy kompleksowy zakres usług dla klientów z terenu całej Polski. W chili obecnej w ofercie posiadamy samochody najlepszych marek, od małych miejskich aut klasy A, pojemne SUV-y i crossovery. Serdecznie zapraszamy państwa do zapoznania się z naszą pełną oferta pojazdów i do wybrania wariantu najlepiej odpowiadającego Waszym wymaganiom.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!