• Pon - Pt. 9.00 - 17.00
  • 30-818 Kraków, ul. Gersona 30

Wynajem długoterminowy aut / samochodów Gdynia

Jednym z najlepszych sposobów poruszania się po dużych aglomeracjach miejskich wciąż jest samochód. Trójmiasto zdecydowanie należy do takich aglomeracji. Usługi długoterminowego wynajmu aut kierujemy więc również do Klientów z Gdyni – zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Wynajem długoterminowy aut – Gdynia. Kiedy warto z niego skorzystać?

W przeciwieństwie do zakupu zupełnie nowego pojazdu, wypożyczenie samochodu na termin przekraczający 12 miesięcy nie wiąże się z tak dużymi wydatkami finansowymi. Jedyną płatnością jest tu ustalona na początku rata, a sam wynajem nie wymaga też wpłaty początkowej. Takie rozwiązanie z pewnością niesie ze sobą wiele korzyści dla firm i przedsiębiorstw. Co więcej, brak konieczności ponoszenia tak dużej inwestycji wiąże się ze większą zdolnością kredytową firmy. Z tytułu użytkowania wypożyczonych pojazdów można też odliczyć podatek VAT.

Wynajem długoterminowy samochodów – Gdynia. Jaki pojazd wybrać?

Firma Fleet Poland świadczy swoje usługi od wielu lat w większości miast na terenie naszego kraju. Tak szeroki obszar działalności oraz związany z nim kontakt z całym spektrum klientów, pozwolił nam na uzyskanie dużego doświadczenie w kwestii doradztwa co do wyboru modelu samochodu. Jesteśmy zatem w stanie postawić się w różnych sytuacjach, w jakich znajdują się nasi Klienci. Dostosowujemy parametry floty do potrzeb firmy, a nasze pojazdy możemy doposażyć w systemy nawigacji, a jeśli wypożyczamy je młodym rodzicom – również w fotelik dziecięcy. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące dostępnych modeli aut.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!