• Pon - Pt. 9.00 - 17.00
  • 30-818 Kraków, ul. Gersona 30

Wynajem długoterminowy aut / samochodów Dąbrowa Górnicza

Czy poszukują Państwo sprawdzonej wypożyczalni w swojej okolicy? A może interesują się Państwo wynajmem długoterminowym auta w Dąbrowie Górniczej? Jeżeli tak – proponujemy przyjrzenie się ofercie przygotowanej przez Fleet Poland. Świetnie wyposażone samochody, możliwość wyboru spośród pojazdów najbardziej lubianych na rynku marek czy też kompleksowa obsługa w zakresie ubezpieczeń i serwisowania to tylko jedne z wielu korzyści, jakie możemy zaproponować naszym Klientom.

Wynajem długoterminowy aut w Dąbrowie Górniczej – najlepsza wypożyczalnia

Od początku działalności Fleet Poland naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego usługa długoterminowego wynajmu samochodu została tak skonfigurowana, aby przynosiła naszym Kontrahentom jak najwięcej korzyści. Przede wszystkim nie muszą Państwo czekać wiele dni lub tygodni na to, aby wypożyczone auto znalazło się w Państwa rękach. Brak konieczności uiszczenia wkładu własnego, jak to ma miejsce w przypadku umowy leasingowej czy wyłożenia pełnej kwoty, jak podczas zakupu z salonu lub z drugiej ręki sprawiają, że domowy lub firmowy budżet nie zostaje mocno obciążony.

Wynajem długoterminowy samochodów – Dąbrowa Górnicza

Decydując się na wypożyczenie samochodu od Fleet Poland Klienci zyskują przede wszystkim niezbędne narzędzie pracy oraz komfortowy środek transportu. Zawsze dbamy o to, aby proponować Państwu modele aut spełniające oczekiwania i dopasowane do potrzeb, co przekłada się na zadowolenie z użytkowania oraz pozytywny bilans ekonomiczny – zapraszamy do skorzystania z oferty!

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!