• Pon - Pt. 9.00 - 17.00
  • 30-818 Kraków, ul. Gersona 30

Wynajem długoterminowy aut / samochodów Częstochowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku nasza wypożyczalnia Fleet Poland przygotowała bardzo atrakcyjną ofertę, którą docenili już zarówno Klienci indywidualni, jak i biznesowi. Proponujemy wynajem długoterminowy aut oparty o jasne zapisy w umowie i dostosowanie do aktualnych wymagań każdej osoby zainteresowanej wypożyczeniem samochodu na rok lub nawet kilka lat.

Wynajem długoterminowy aut – Częstochowa

Długoterminowe wypożyczenie samochodu, w przeciwieństwie do zakupu nowego lub pozyskania pojazdu w wyniku zawarcia umowy leasingu nie wymaga natychmiastowego zaangażowania większych środków finansowych. Za auto objęte abonamentem płaci się co miesiąc taką samą kwotę, co pozwala efektywniej planować wydatki. Ponadto, dużym atutem jest też to, że doradcy Fleet Poland pomagają w doborze modelu – tak, aby eksploatacja konkretnego samochodu nie generowała zbyt dużych kosztów, a jego parametry techniczne w pełni odpowiadały Państwa zapotrzebowaniu.

Wypożyczalnia Fleet Poland – wynajem długoterminowy samochodów w Częstochowie

Jakie jeszcze korzyści daje oferowany przez nas wynajem? To oczywiście świetnie wyposażone modele aut najbardziej cenionych marek dostępne od ręki, a także pełna obsługa formalności. Nasi Klienci mogą też liczyć na to, że zajmiemy się kwestią ubezpieczeń oraz serwisowania. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą ważne jest też to, że umowa wypożyczenia nie wpływa na obniżenie zdolności kredytowej. Chętnie zdradzimy Państwu więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!