• Pon - Pt. 9.00 - 17.00
  • 30-818 Kraków, ul. Gersona 30

Wynajem długoterminowy aut / samochodów Chorzów

Doskonale rozumiemy potrzeby Klientów, stąd nasza oferta skonstruowana została tak, aby kompleksowo je spełnić. Działamy w wielu polskich miastach, w tym również w Chorzowie, a naszą specjalnością jest wynajem długoterminowy samochodów. Wyróżnia nas to, że indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, proponując rozwiązania, które są w stu procentach dopasowane do Państwa oczekiwań.

Wynajem długoterminowy aut – Chorzów

Nasza flota to nowoczesne modele samochodów posiadające bogate, standardowe wyposażenie, które dostępne są od ręki. Z tego względu wypożyczenie auta długoterminowo od Fleet Poland nie jest procedurą zajmującą wiele czasu – w rezultacie cieszy się coraz większą popularnością wśród Klientów, stanowiąc bardzo atrakcyjną alternatywę dla zakupu na własność lub korzystania z leasingu. Nasza firma nie wymaga uiszczenia wkładu własnego, a dzięki temu, że auto jest wypożyczone, Państwa zdolność kredytowa nie zostaje zaniżona. Jasno określone warunki to również łatwiejsze planowanie budżetu.

Fleet Poland – wynajem długoterminowy samochodów w Chorzowie

Bez względu na to, czy nasz Klient poszukuje dużego auta rodzinnego, modelu miejskiego do poruszania się po Chorzowie czy może jako właściciel firmy planuje rozbudowę floty o kolejne pojazdy, nasza propozycja zostanie w pełni dopasowana do jego potrzeb. Korzystając z usług Fleet Poland Klienci mogą w pełni wykorzystać atuty, jakie niesie wynajem samochodu na dłuższy okres. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz nawiązania współpracy w tym zakresie.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!