• Pon - Pt. 9.00 - 17.00
  • 30-818 Kraków, ul. Gersona 30

Wynajem długoterminowy aut / samochodów Bielsko-Biała

Rozwiązanie idealne nie tylko dla osób prowadzących działalność gospodarczą, ale również dla tych, które po prostu na swój prywatny użytek potrzebują pojazdu ułatwiającego codzienne poruszanie się po mieście. Wynajem długoterminowy aut oferowany przez Fleet Poland w Bielsku-Białej to wyjątkowo atrakcyjna opcja, która swoimi licznymi atutami zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wynajem długoterminowy aut – Bielsko-Biała

Ponieważ już od dłuższego czasu działamy w branży motoryzacyjnej, posiadamy bogate doświadczenie w zakresie długoterminowego wypożyczania samochodów. Tym samym, nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę oraz korzystać z licznych udogodnień. Decydując się na współpracę z Fleet Poland mogą Państwo liczyć m.in. na to, że dostarczony model samochodu będzie autem nowoczesnym, w pełni sprawnym oraz bogato wyposażonym. Ponadto, profesjonalnie zatroszczymy się o wszystkie formalności, zajmiemy przeglądami oraz serwisowaniem pojazdu, a przede wszystkim – elastycznie dostosujemy czas trwania umowy i jej warunki do Państwa oczekiwań oraz potrzeb.

Bielsko-Biała – wynajem długoterminowy samochodów od Fleet Poland

Jeżeli zakup nowego samochodu przerasta Państwa możliwości finansowe, leasing finansowy lub operacyjny przeraża ilością formalności oraz wysokością wpłaty własnej, to proponowana przez nas usługa wynajmu z pewnością będzie idealną alternatywą. Szczególnie, że wypożyczone auto bardzo szybko zostanie oddane do dyspozycji Klienta. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej propozycji.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!