Wynajem krótkoterminowy to oferta dla wszystkich tych, którzy chcą wynająć samochód na jeden, kilka czy kilkanaście dni. Skierowany jest zarówno do osób prywatnych, jak i do biznesu. Niezależnie, czy potrzebujesz samochodu na rodzinny weekend, kilkudniowy wyjazd z przyjaciółmi, czy też potrzebujesz auta do celów służbowych, nasza oferta jest skierowana do Ciebie.
W wynajmie samochodów Fleet Poland stawia na jakość, bezpieczeństwo i wygodę

Fleet Poland udostępnia bardzo zróżnicowaną flotę samochodów gotowych do wynajęcia w różnych lokalizacjach na terenie całej Polski. Dbamy o jakość naszej floty, dobieramy tylko sprawdzone i użyteczne samochody, które spełniają określone wymagania stawiane poszczególnym grupom.
Wszystkie samochody są ubezpieczone na wypadek kradzieży lub/i uszkodzenia. Każdy samochód jest serwisowany, a jego stan techniczny jest zawsze, bezpośrednio przed wynajmem sprawdzany. Wszystkie samochody podlegają 24 godzinnemu ubezpieczeniu Assistance.

Szanujemy czas naszych Klientów, więc możemy gwarantować, że wszelkie formalności związane z wynajmem samochodów w serwisie Fleet Poland są ograniczone do minimum. Nasz zespół sprosta każdemu wymaganiu i spełni specjalne życzenia naszych Klientów.